Hakkımızda

Marmaris Dost Otel ve Konaklama

Otel Dost '' Marmaris'te Eviniz ''

Marmaris'in kalbinde küçük oteller kategorisinde bir aile işletmesi olan Dost Otel' e hoş geldiniz. 
Turizm sektöründe 25 yılı aşan tecrübemizle konuklarımızın rahatlığı ve konforuna öncelik vererek 4 oda tipi sunmaktayız...
Standart 2 yada 3 kişilik odalarımız, suite odalarımız ve çatı katında bulunan 2 yatak odalı dairemiz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Tüm odalarımızda wi-fi , kasa , elektrikli su ısıtıcısı , saç kurutma makinesi,otel terlikleri, LCD tv , buzdolabı ,klima ve çay- kahve hazırlama seti standart donanım olarak sunulmaktadır.
Özel banyoları olan 2 yatak odası, yemek alanı da bulunan büyük ekran LCD tv'li salonu, iyi donatılmış mutfağı ve 3 adet kliması ile 2 yatak odalı dairemiz terasından büyülü Marmaris'in en güzel görünümlerini sunmaktadır.

Yerel - taze ve kaliteli ulusal marka ürünleri kullanmayı tercih ettiğimiz açık büfe kahvatı servisini üzüm ağaçlarımız altında ön bahçemizde vermekteyiz. 
Merkezi bir konumda yer alan Otel Dost denize 150 metre, Eski Marmaris, kale,liman, çarşı ve Barlar Sokağı'na 750 - 1000 metre,Marmaris Otogarı ile Rodos'a giden Feribot İskelesi'ne ise 5 dakikalık  sürüş yakınlığındadır.
Otogardan ulaşım Büyükşehir Belediyesi 2 No'lu şehir içi hattı ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Çok yakınımızda süpermarketler olmakla birlikte her zevk yada  bütçeye göre dışarıda yemek olanakları  mevcuttur. 
Bulunduğumuz bölgede genel olarak otopark sorunu yaşanmamakla birlikte 8-10 araçlık özel otoparkımız  ücretsiz olarak konuklarımızın kullanımına ayrılmıştır.


Otel DOST ... HERKES İÇİN !